blog-budowlany


  Ocieplanie poddasza pianką Bielsko – cena za metr kwadratowy
  środa, Sierpień 24, 2022

  Bez dokładnych pomiarów nie da się jednoznacznie stwierdzić, jaka będzie ostateczna cena wykonania usługi ocieplenia poddasza czy innego elementu konstrukcji dachu lub budynku z wykorzystaniem piany PUR. Wycena kosztów powstaje w oparciu o grubość warstwy piany, aby wypełnić każdą możliwą przestrzeń aby wyeliminować mostki cieplne i uzyskać satysfakcjonujący efekt termiczny. Poza tym pod uwagę bierzemy dokładną powierzchnię objętą izolacją natryskową.

  Zapraszamy do umawiania się na bezpłatne konsultacje, podczas których tworzymy indywidualnie dopasowaną ofertę z wyszczególnieniem użytych materiałów.  Zaznaczamy, że spotkania tego typu są zupełnie niezobowiązujące i bezpłatne.

  Izolacje natryskowe pianą poliuretanową Bielsko – zyskaj trwałe zabezpieczenie termiczne z HBTERM
  Poniedziałek, Sierpień 8, 2022 #purinova #ocieplenia #pianą pur #piankowanie

  Jeśli zależy Ci na inwestycji w nowoczesne rozwiązania, które przez lata zagwarantują Ci oszczędności – skontaktuj się z nami. Dopasujemy najlepszy materiał i rozwiązanie dla Twojego domu, dzięki któremu znacznie obniżysz swoje rachunki za ogrzewanie.

   

  Jaka grubość warstwy ocieplenia pianą ? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów, mających świadomość tego, że grubość warstwy termoizolacji bezpośrednio przekłada się na cenę całej usługi.  Nie da się tego jednoznacznie stwierdzić bez określenia potrzeb danego budynku oraz wybrania metody termoizolacji, która sprawdzi się w danym przypadku.

   
  Szukaj