blog-budowlany

  ocieplanie pianą

  chcesz, aby Twój dom miał niskie zapotrzebowanie na energię? Przy obecnych wysokich cenach ogrzewania, dobrze zaizolowany dom to to najważniejsza część oszczędności. Jeden z naszych klientów z Cieszyna zdecydował się na ocieplenie pianką poliuretanową.

  Ociieplanie pianą w Cieszynie

  Od kontaktu telefonicznego aż po wykonanie . Podczas takiej rozmowy dokładnie omawiamy jakie są potrzeby danego klienta i nasza wizyta na miejscu pozwala sprecyzować dokładne jego wymagania. Wykonujemy pomiary oraz dopasowujemy materiał - jest nam to niezbędne do przygotowania spersonalizowanej oferty. W razie potrzeby wykorzystujemy m.in. kamerę termowizyjną aby określić, które elementy konstrukcji są odpowiadające za ucieczkę ogrzanego powietrza oraz wychładzanie się pomieszczeń. To cenna informacja podczas doboru właściwej grubości warstwy ocieplenia.

  Wykonujemy dokładną darmową wycenę i po jej akceptacji w umówionym terminie pojawia się nasza ekipa od ociepleń.  Zabezpieczają pomiesczenia i przystępują do aplikacji. Na koniec dokładnie po sobie sprzątają. Całość nie trwa więcej niż  jeden dzień roboczy, a po nas na budowę po okresie wywietrzenia pomieszczeń mogą wkroczyć kolejni wykonawcy.

  Brak komentarzy
   
  Szukaj