Szukaj

blog-budowlany

← Powrót

Wełna czy pianka czyli odwieczna walka czy ocieplać pianą

#1 Zastanawiałeś się już pewnie co lepsze ?

koledzy naopowiadali historii, gnije więźba, ulatnia się , itp

a czy wiesz , ze w domu piankę masz w lodówkach , śpisz na piankowym materacu , siedzisz w samochodzie na piankowym siedzeniu ohh a te maja i po 30 lat więc nie dość , ze nic w nich sie nie ulotniło to jeszcze działaja 100% poprawnie tu masz najpepszy dowód na powielanie mitów.

porządnie przetworzony materiał powoduje produkcje pianki , która znajdzie każdy zakamarek i wypełni każdą luke .

nic nie gnije , zobacz testy producentów - rozbierają dachy po kilku latach i okazuje sie , że drewno ma kilka % mniej wilgotnosci niż podczas aplikacji - co sie stalo a no nic oddalo wilgoc tak jak mialo oddac , przez membrane!

izolacja natryskowa to nowoczesna izolacja w budownictwie ale z 40 letnią tradycją w produkcji pianki w USA. Technologia jest tak dopracowana ,że używanie jej budynkach powoduje znaczne oszczędności w ogrzewaniu - wypełnia znakomicie każdą dziurę , zabiera 50% mniejszą powierzchnię niż wełna (20cm piany = 40 cm wełny) , nie ma problemu z opadaniem - grawitacja , nie rozwarstwia się ....

  Izolacje natryskowe pianą poliuretanową Bielsko – zyskaj trwałe zabezpieczenie termiczne z HBTERM

  Poniedziałek, Sierpień 8, 2022 #purinova #ocieplenia #pianą pur #piankowanie

  Jeśli zależy Ci na inwestycji w nowoczesne rozwiązania, które przez lata zagwarantują Ci oszczędności – skontaktuj się z nami. Dopasujemy najlepszy materiał i rozwiązanie dla Twojego domu, dzięki któremu znacznie obniżysz swoje rachunki za ogrzewanie.

   

  Jaka grubość warstwy ocieplenia pianą ? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów, mających świadomość tego, że grubość warstwy termoizolacji bezpośrednio przekłada się na cenę całej usługi.  Nie da się tego jednoznacznie stwierdzić bez określenia potrzeb danego budynku oraz wybrania metody termoizolacji, która sprawdzi się w danym przypadku.

  Brak komentarzy